Neden Şifa Yolundayım?

İlk olarak okumayı öğrendiğimin 3. yılında elime şans eseri geçen şifacılığı konu alan bir kitap ile başladı. Ama bir süre sonra normal okullarda okuduğumdan dolayı çok fazla üstüne düşemedim. Ve 6 yıl önce şifacılığa duyduğum ilgi elime şifacılığı konu alan bir kitap ile tekrar gün yüzüne çıktı ve ardından kendimi geliştirmek için bu konular üzerinde kitaplar okudum.
Çin’in Shaolin tapınağında eğitim alan bir eğitmen ile bu okuduğum bilgileri deneyimlemeye başladım. Bunun ardından Türk, Kırgız ve Kazak hocalardan biyoenerji, theta healing, pranik şifa ve alfa bioenerjiyi, Tibetli, Hintli ve Taylandlı hocalardan yoga, meditasyon ve ruhsal şifalandırma olarak kullanılacak masaj çeşitlerini öğrenirken, en son Alman ve Hintli hocalardan Dorn metodu öğrendim.
Bu zamana kadar kendi üzerimde ve bu konuda benden destek isteyen kişilerle yaptığım uygulamalar sıra dışı ve öğreticiydi.
Çalışma detayları hakkında bilgi verecek olursam;
-Enerji çalışmaları genellikle kanser, migren, romatizma, ruhsal gerginlik gibi konular, egzama gibi deri problemleri, biyolojik sistemdeki problemleri gidermek için,
-Masajlar genelde fiziksel ve ruhsal gerginlikleri gidermek için kullanılmakta,
-Dorn metod ise duruş bozukluklarını gidermek için kullanılacak en güzel yöntemdir.